Moebel Living Černá kovová vinotéka Boston II 127 cm

Uzamykatelná vinotéka Boston zaujme zejména svým průmyslovým vzhledem. Konstrukce z černě lakovaného kovu s mřížovanou výplní... více informací »
Moebel Living Černá kovová
Značka: Moebel Living
26 470 Kč
Koupit hned »
Uzamykatelná vinotéka Boston zaujme zejména svým průmyslovým vzhledem. Konstrukce z černě lakovaného kovu s mřížovanou výplní...

Uzamykatelná vinotéka Boston zaujme zejména svým průmyslovým vzhledem. Konstrukce z černě lakovaného kovu s mřížovanou výplní je doplněna o police z masivního borovicového dřeva v šedém odstínu. Celkem tak můžete vinotéku využít k uložení až 55 lahví vína, či jiných nápojů. Vinotéka Boston perfektně doplní zejména rustikálně laděné interiéry.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 127 cm. Výška 83 cm. Hloubka 40 cm. Konstrukce Černě lakovaný kov. Police Masivní borovicové dřevo. Barva Černá. Materiál Kov. . . .

Tento velmi žádaný produkt Moebel Living Černá kovová vinotéka Boston II 127 cm od našeho výrobce Moebel Living můžete pořídit právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci! Cena od 26 470 Kč.