Hoorns Černá dekorace na zeď Elie

Stylová dekorace ptáčka v letu Elie zaujme na první pohled díky své jemnosti a tvaru. Ptáček je vyroben z polyteismu, díky čemuž je snadný údržbu... více informací »
Hoorns Černá dekorace na
Značka: Hoorns
2 240 Kč
Koupit hned »
Stylová dekorace ptáčka v letu Elie zaujme na první pohled díky své jemnosti a tvaru. Ptáček je vyroben z polyteismu, díky čemuž je snadný údržbu...

Stylová dekorace ptáčka v letu Elie zaujme na první pohled díky své jemnosti a tvaru. Ptáček je vyroben z polyteismu, díky čemuž je snadný údržbu model má i mnoho detailů. Dekorace má v zadní části háček pro její snadné zavěšení na zeď, kterou stylově oživí. Elie se skvěle hodí do klasických interiérů, ale své místo najde i těch moderních.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 58 cm. Šířka 42 cm. Hloubka 14 cm. Materiál Polyresin (pryskyřice). Barva Černá. Materiál Pryskyřice. . . . .

Ve slevě kousek Hoorns Černá dekorace na zeď Elie od skvělého a známého výrobce Hoorns pohodlně získáte zde teď opravdu levně. Nabídky od 2 240 Kč.