Kave Home Šedá plastová zahradní židle LaForma Isabellini

Židle LaForma Isabellini na první pohled zaujme svým decentním a minimalistickým provedením. Dominantou celého designu je... více informací »
Kave Home Šedá plastová zahradní židle
Značka: LaForma
2 711 Kč
Koupit hned »
Židle LaForma Isabellini na první pohled zaujme svým decentním a minimalistickým provedením. Dominantou celého designu je...

Židle LaForma Isabellini na první pohled zaujme svým decentním a minimalistickým provedením. Dominantou celého designu je nepochybně svislé žebrování, které dodává židli na originalitě a také vzdušnost, kterou oceníte především v teplejším období. Recyklovaný plast, který je odolný proti UV záření zaručí odolnost a bezproblémové využití ve venkovním prostředí, stejně jako snadnou údržbu.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 80 cm. Šířka 54 cm. Hloubka 49 cm. Výška lok. opěrky 66 cm. Výška sedu 47 cm. Šířka sedu 41 cm. Hloubka sedu 40 cm. Výška podnože 39 cm. Šířka lok. opěrky 3 cm. Výška opěradla 40 cm.

Kvalitní a levný produkt Kave Home Šedá plastová zahradní židle LaForma Isabellini od známého výrobce Kave Home jde sehnat tady teď právě napořád výhodně. Ceny již od 2 711 Kč.