Tmavě zelená sametová rohová pohovka Ghado Fynn 234 cm, pravá/levá

Pokud toužíte po nadčasové a skutečně kvalitní pohovce do vašeho obývacího pokoje či hotelu, doporučujeme vám rohovou pohovku... více informací »
Tmavě zelená sametová rohová pohovka Ghado Fynn 234
Značka: Ghado
31 033 Kč
Koupit hned »
Pokud toužíte po nadčasové a skutečně kvalitní pohovce do vašeho obývacího pokoje či hotelu, doporučujeme vám rohovou pohovku...

Pokud toužíte po nadčasové a skutečně kvalitní pohovce do vašeho obývacího pokoje či hotelu, doporučujeme vám rohovou pohovku Fynn od značky Ghado. Pohovka má pět míst, a tak můžete v klidu pozvat více svých přátel. O kvalitě pohovky Fynn vás přesvědčí dřevěná konstrukce i martindale čalounění 100 000 s velvet touch. Polštáře jsou měkké a velmi pohodlné, jsou totiž vyrobené ze silikonových kuliček a polyuretanu. Rohová pohovka skvěle zapadne do moderních i klasičtějších interiérů se světlými doplňky.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Šířka 234 cm. Hloubka 234 cm. Výška 88 cm. Výška sedu 44 cm. Hloubka sedu 47 cm. Výška bez polštářů 68 cm. Výška područek 60 cm. Výška podnože 12 cm. Hmotnost 103 kg. Konstrukce Dřevo, kov, lepenka.

Kvalitní a levný produkt Tmavě zelená sametová rohová pohovka Ghado Fynn 234 cm, pravá/levá od našeho předního výrobce Ghado máte možnost nakoupit v aktuální nabídce opravdu levně! Nabídky již od 31 033 Kč.