ElisionDesign

Form Wood Dubová jídelní židle Jordan se šedým látkovým sedákem

Tento neodolatelný výrobek Form Wood Dubová jídelní židle Jordan se šedým látkovým sedákem originál od značky Form Wood máte možnost koupit právě zde téměř zdarma. Na našich stránkách za 3 490 Kč.
EAN: MK-00083
Comico Buková jídelní židle Jordan se
Koupit hned »
Značka: Form Wood
3 490

Designová jídelní židle Jordan zaujme na první pohled svým minimalistickým vzhledem. Příjemný látkový sedák v šedé barvě skvěle doplňuje podnož z masivního bukového dřeva. Židle Jordan je díky svým komfortním a odolným vlastnostem perfektním kouskem do komerčních prostor jako jsou restaurace či hotely. Židle disponuje vlastnostmi jako jsou 150.000 otěruvzdornost a snadné čištění Aqua Clean.

Aqua Clean – Tato technologie vám usnadní čištění látky pouze pomocí vody a utěrky. Z čalounění odstraňte zbytky nečistoty. Skvrnu navlhčete vodou buď přímo nebo savým mokrým a vyždímaným hadříkem. Pár sekund počkejte. Přitlačte hadřík na skvrnu a jemně ji krouživými pohyby otírejte. Pokud skvrna nezmizí úplně, proces opakujte, dokud není skvrna zcela odstraněna.

Další parametry: Výška 84 cm. Šířka 44 cm. Hloubka 50 cm. Výška sedu 49 cm. Max. nosnost 130 kg. Čalounění Látka (100% PES). Gramáž 450 g/m². Martindale 150.000. Typ látky Mystic grigio 69. Aqua clean Ano.