ElisionDesign

Moebel Living Dubový toaletní stolek Evolt 100×30 cm

Akční produkt Moebel Living Dubový toaletní stolek Evolt 100x30 cm od značky s dlouholetou tradicí Moebel Living získáte nyní napořád výhodně. Akční ceny od 5 110 Kč.
EAN: 4250243588155
Moebel Living Dubový toaletní stolek
Koupit hned »
Značka: Moebel Living
5 110

Jedineční toaletní stolek Evolt v sobě snoubí praktičnost s nadčasovým designem! Deska stolu je vyrobena z MDF dubové dýhy a umožňuje využít praktického úložného prostoru ve formě dvou zásuvek. Podnož z černě lakovaného kovu pak perfektně kontrastuje z přírodním odstínem konstrukce a vnáší do interiéru lehce průmyslový vzhled. Toaletní stolek Evolt perfektně. doplní klasické i moderně laděné interiéry.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 100 cm. Výška 75 cm. Hloubka 30 cm. Deska Dubová dýha. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Materiál podnože Kov. . .