ElisionDesign

FormWood Dubová barová židle Henry 63,5 cm

Tento kvalitní a levný produkt FormWood Dubová barová židle Henry 63,5 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí FormWood snadno získáte právě nyní na našich stránkách výhodně. Nyní za akční cenu 4 990 Kč.
EAN: GURU_EMP_OAK_63
FormWood Dubová barová židle Henry
Koupit hned »
Značka: FormWood
4 990

Dubová barová židle Henry je krásná a neuvěřitelně stylová židle, která je jako doma v celé škále interiérů a také designových stylů. Díky komfortnímu tvaru a velmi elegantnímu designu je Henry dokonale reprezentativním posezením vhodným do komerčních i veřejných prostorů všeho druhu. A nejen tam. Henry a jeho atraktivní variace spojení masivního dubového dřeva a čisté jednoduchosti skvěle doladí i vaši jídelnu či bar. Kde bude dělat společnost právě vám?

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 101 cm. Šířka 53 cm. Hloubka 46 cm. Výška sedu 63,5 cm. Hloubka sedu 44 cm. Sedák Masivní dubové dřevo. Podnož Masivní dubové dřevo. Max. nosnost 120 kg. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv.