Moebel Living Přírodní masivní dřevěný konferenční stolek Birn 80×80 cm

Exkluzivní konferenční stolek Birn vás na první pohled zaujme svou jednoduchou elegancí. Je ručně vyroben... více informací »
Moebel Living Přírodní masivní dřevěný konferenční stolek Birn
Značka: Moebel Living
7 148 Kč
Koupit hned »
Exkluzivní konferenční stolek Birn vás na první pohled zaujme svou jednoduchou elegancí. Je ručně vyroben...

Exkluzivní konferenční stolek Birn vás na první pohled zaujme svou jednoduchou elegancí. Je ručně vyroben z masivního sheeshamového dřeva se zachováním přírodního odstínu. Přirozenost a současně robustnost tohoto stolku vnese do vašeho interiéru trochu svěží přírody. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 80 cm. Výška 35 cm. Hloubka 80 cm. Konstrukce Masivní sheeshamové dřevo. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . . .

Kvalitní a žádaný kousek Moebel Living Přírodní masivní dřevěný konferenční stolek Birn 80x80 cm od značky Moebel Living máte možnost najít aktuálně na webu za výprodejovou cenu. Aktuálně za super cenu 7 148 Kč.