Borovicový stupínek pro děti Kave Home Cecilia

Praktický stupínek Cecilia značky Kave Home děti využijí hlavně v koupelně, kde díky němu snadno dosáhnou do umyvadla. Použít se ale dá i jinak -... více informací »
Borovicový stupínek pro děti Kave Home Cecilia
Značka: Kave Home
944 Kč
Koupit hned »
Praktický stupínek Cecilia značky Kave Home děti využijí hlavně v koupelně, kde díky němu snadno dosáhnou do umyvadla. Použít se ale dá i jinak -...

Praktický stupínek Cecilia značky Kave Home děti využijí hlavně v koupelně, kde díky němu snadno dosáhnou do umyvadla. Použít se ale dá i jinak – například jako stolička při obouvání a zouvání bot. Stupínek je z větší části vyroben z masivního borovicového dřeva, které má certifikaci FSC, protože pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů. Boční strany tvoří bíle lakované MDF desky. Díky praktickým bočním otvorům ho lze snadno přenášet.

Další parametry: Výška 20 cm. Šířka 32 cm. Hloubka 29 cm. Hmotnost 2 kg. Stupínek Borovicové dřevo, MDF. Rozměr balíku 8,5×35,5×31 cm. Certifikace FSC. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. .

Diskontní produkt Borovicový stupínek pro děti Kave Home Cecilia od dodavatele kvalitních produktů Kave Home můžete nakoupit na našich stránkách nyní výhodně. Nyní můžete mít za 944 Kč.