Porto Deco Hnědý oválný konferenční stolek Berna 136×60 cm

Oválný konferenční stolek Berna vás zaujme svým designem i zajímavým propojením materiálů. Stylová podnož z lakovaného... více informací »
Porto Deco Hnědý oválný
Značka: Porto Deco
7 424 Kč
Koupit hned »
Oválný konferenční stolek Berna vás zaujme svým designem i zajímavým propojením materiálů. Stylová podnož z lakovaného...

Oválný konferenční stolek Berna vás zaujme svým designem i zajímavým propojením materiálů. Stylová podnož z lakovaného železa spolu s černým okrajem desky stolu působí moderním dojmem. Kontrastní hnědá ořechová dýha na desce stolu je krásným prvkem, který se hodí do každého interiéru. Zejména se hodí do moderních, skandinávských či industriálních pokojů.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 36 cm. Šířka 136 cm. Hloubka 60 cm. Deska Ořechová dýha. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dýha. . . .

Tento oblíbený výrobek Porto Deco Hnědý oválný konferenční stolek Berna 136x60 cm od společnosti s předním postavením na trhu Porto Deco je dostupný právě za výhodné peníze! Nyní pořídíte za super cenu 7 424 Kč.