ElisionDesign

Světle hnědý zahradní barový stolek Keter Cool Little

Nový kousek Světle hnědý zahradní barový stolek Keter Cool Little od skvělé a známé značky Keter snadno můžete získat zrovna ve výhodné akci. Za bezkonkureční cenu 1 990 Kč. EAN: AF407365286
Světle hnědý zahradní barový stolek
Koupit hned »
Značka: Keter
1 990
Popis produktu

Povyšte svou zahradní párty na další úroveň. Stylový bar a chladící box v jednom je originálním prvkem, který potěší kromě vás i vaše hosty. Oblíbené drinky tak budou mít vždy příjemnou ledovou teplotu.

Stolek je vyroben z kvalitního materiálu, který je vzdorný proti všem druhům počasí. Tento trendy kousek od značky Keter je podepřen mimořádně bytelným podnožím. Vysunovací část je vysoká 27 cm (nad okrajem).

Izraelská značka Keter vyrábí své produkty způsobem, aby byly co nejodolnější, stylové a zpříjemnily vám každý den. Jak na to? Vysoce kvalitními materiály, které snesou rozmary počasí i aktivní používání, a chytrým řešením, jak splnit vaše požadavky pro spokojené bydlení. Zkrátka jedinečný pomocník na celý život. A co více. Veškerý výrobní proces je naprosto šetrný k přírodě a založený na recyklaci.