ElisionDesign

Hnědá dvoulůžková postel s roštem 160×200 cm Ziggy – Karup Design

Tento nejprodávanější produkt Hnědá dvoulůžková postel s roštem 160x200 cm Ziggy - Karup Design s osvědčenou značkou Karup Design máte možnost najít ještě dnes extra výhodně! Zrovna nyní za cenu 21 990 Kč.
EAN: AF581133089
Hnědá dvoulůžková postel s roštem 160x200 cm
Koupit hned »
Značka: Karup Design
21 990

Toužíte po harmonické ložnici, kde vládne jednoduchost a pohodlí? Minimalistická postel od dánské značky Karup Design zapadne do této představy tak, jako vy do peřin po dlouhém dnu. Nechte se ukolébat vůní masivního dřeva.

O značce Karup Design

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.