ElisionDesign

Hoorns Černý borovicový toaletní stolek Erin 75×38 cm

Tento žádaný výrobek Hoorns Černý borovicový toaletní stolek Erin 75x38 cm od našeho známého výrobce Hoorns jednoduše můžete získat tady teď ve výhodné akci. Nyní můžete mít za 5 084 Kč.
EAN: 8714713085750
Hoorns Černý borovicový toaletní stolek
Koupit hned »
Značka: Hoorns
5 084

Toaletní stolek Erin je krásný a stylový kus nábytku, který okouzlí svým klasickým designem. Atraktivním detailem stolku je tvarovaná podnož, která podtrhuje jeho celkovou eleganci a zabudované výklopné zrcadlo. Úložný prostor stolku překvapí praktickým členěním, které oceníte zejména při ukládání šperků či kosmetiky a dvěma šuplíky.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 78 cm. Šířka 75 cm. Hloubka 38 cm. Tloušťka desky 2 cm. Konstrukce Lakované borovicové dřevo/MDF. Podnož Lakované borovicové dřevo. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. .