ElisionDesign

Tmavě šedá pletená zahradní dvoumístná pohovka Bizzotto Ninfa 160 cm

Unikátní produkt Tmavě šedá pletená zahradní dvoumístná pohovka Bizzotto Ninfa 160 cm od společnosti s úžasnou pověstí Bizzotto můžete sehnat nyní za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně výhodně za 70 128 Kč.
EAN: 8051836348912
Tmavě šedá pletená zahradní dvoumístná pohovka
Koupit hned »
Značka: Bizzotto
70 128

Zahradní dvoumístná pohovka Bizzotto Nimfe se rychle stane vaším oblíbeným místem při chvílích relaxace nebo s přáteli. Zvolené materiály zaručují odolnost pohovky před UV zářením a vodou. Kovová konstrukce sedáku je vypletena lanem, u kterého oceníte jeho prodyšnost. Pohodlné posezení zaručuje sedák a polštář s látkovým čalouněním. S tmavě šedou barvou pohovky příjemně kontrastuje podnož z teakového dřeva, která tak dotváří celkový styl pohovky, která se hodí na každou zahradu nebo balkón.

Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. 

Další parametry: Výška 74 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 81,5 cm. Výška sedáku 42 cm. Výška područek 62 cm. Výplet Pletené vlákno. Čalounění Látka (Akryl). Podnož Teakové dřevo. Barva Šedá. Materiál Látka.