ElisionDesign

Černý mramorový noční/odkládací stolek MENU PLINTH 30 x 30 cm

Tento neodolatelný kousek Černý mramorový noční/odkládací stolek MENU PLINTH 30 x 30 cm od známé kvalitní značky Menu dostanete u nás až neuvěřitelně levně! Teď za akční cenu 33 646 Kč.
EAN: 5709262983285
Černý mramorový noční/odkládací stolek MENU PLINTH
Koupit hned »
Značka: Menu
33 646

Přestože je mramorový sokl prémiové kvality MENU PLINTH všestranný a nadčasový, slouží k dvojímu účelu – být krásným sochařským dílem sám o sobě a zvýraznit jakékoliv předměty či dekorace, které na něm spočívají. Stolek je vyroben z broušeného mramoru Nero Marquina ze Španělska, který v sobě nese nádech sofistikovanosti a elegance, díky které pozvedne váš interiér o level výš. PLINTH je dostupný ve 3 velikostech – kvádrová nízká verze je ideální jako monumentální konferenční stolek, krychlová verze tvoří perfektní místo jako váš noční či odkládací stolek a jako poslední verze je je vysoká kvádrová verze, která skvěle poslouží jako místo pro vystavení dekorací jako jsou sochy, rostliny či lampy.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat mírné barevné odchylky.

Další parametry: Šířka 30 cm. Hloubka 30 cm. Výška 51 cm. Hmotnost 32,5 kg. Rozměr balíku 66x47x47 cm. Certifikace TSCA. Stolek Mramor. Typ mramoru Nero Marquina Španělsko. Barva Černá. Materiál Mramor.