ElisionDesign

Dubová rýhovaná komoda Woodman Camden s březovou podnoží 123 cm

Tento akční a ve slevě výrobek Dubová rýhovaná komoda Woodman Camden s březovou podnoží 123 cm od značky se zárukou kvality Woodman máte možnost pořídit tady a teď za extra cenu. Akční cena 17 542 Kč.
EAN: 254473701112
Dubová rýhovaná komoda Woodman Camden s
Koupit hned »
Značka: Woodman
17 542

Dřevěná komoda Camden od značky Woodman na první pohled zaujme svým atraktivním a nevšedním designemKorpus komody z dřevovláknité desky potažené dýhou s dubovým dekorem doplňuje podnož z černě lakovaného březového masivního dřeva a díky tomu vzniká zajímavý kontrast. Čela zásuvek jsou vyrobená ze stejného materiálu jako korpus a jsou  zdobená černým inkoustovým potiskem, což přidá na originalitě. Kromě neobvyklého designu, nabízí komoda Camden dostatek úložného prostoru v podobě 5 zásuvek, a tak je jenom na vás jak je využijete.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 123 cm. Šířka 40 cm. Hloubka 48 cm. Korpus Dubová dýha. Podnož Lakované březové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Rozpětí Do 100 cm. . .