Růžová dřevěná postel Vipack Billy 90×200 cm

Dětská postel Vipack Billy zaujme svým moderním designem. Rám z lakovaného MDF, borovicová podnož a zlatě lakovaný detail na... více informací »
87Růžová dřevěná postel Vipack Billy 90x200 cm
Značka: Vipack
7 299 Kč
Koupit hned »
Dětská postel Vipack Billy zaujme svým moderním designem. Rám z lakovaného MDF, borovicová podnož a zlatě lakovaný detail na...

Dětská postel Vipack Billy zaujme svým moderním designem. Rám z lakovaného MDF, borovicová podnož a zlatě lakovaný detail na podnoži vytváří efektivní propojení moderních materiálů a dodá tak pokoji patřičný styl a unikátnost. Pro svou typickou stylizaci se hodí nejen do moderních skandinávských interiérů, do kterých vnese jemnost a eleganci. Vykouzlete společně s dalšími produkty z řady Billy jedinečnou atmosféru a perfektně vyladěný pokojíček pro vaše ratolesti.

Pozn.: Balení neobsahuje matraci. Balení obsahuje rošt.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 73 cm. Šířka 203,6 cm. Hloubka 95 cm. Rám Lakované MDF. Podnož Borovicové dřevo. Nosnost 90 kg. Ložná plocha 90×200 cm. Barva Růžová. Materiál Dřevo masiv. Materiál MDF.

Výjimečný a žádaný produkt Růžová dřevěná postel Vipack Billy 90x200 cm od spolehlivé značky Vipack dostanete tady opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 7 299 Kč.