ElisionDesign

Moebel Living Masivní sheeshamový odkládací stolek Julian 45×60 cm

Tento oblíbený produkt Moebel Living Masivní sheeshamový odkládací stolek Julian 45x60 cm s osvědčenou značkou Moebel Living k dostání nyní za výborné peníze! Nabídka již od 3 392 Kč.
EAN: 4250243585260
Moebel Living Masivní sheeshamový odkládací stolek
Koupit hned »
Značka: Moebel Living
3 392

Elegantní konferenční stolek Julian zaujme svým originálním vzhledem. Korpus z masivního sheeshamového dřeva vytváří osobitý kontrast, který dodá vašemu interiéru atraktivitu a styl. Stolek lze umístit vertikálně i horizontálně, což rozšiřuje další možnosti využití a bude tak skvělým společníkem pro každý moderní interiér. Díky praktickému zakřivení do tvaru „S“ vzniká prostorné úložiště pro vaše oblíbené knihy či časopisy.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 30 cm. Šířka 60 cm. Hloubka 40 cm. Tloušťka desky 35 mm. Korpus Masivní sheeshamové dřevo. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . .