ElisionDesign

Šedý dřevěný noční stolek Vipack Billy 40 x 43 cm

Tento velmi oblíbený produkt Šedý dřevěný noční stolek Vipack Billy 40 x 43 cm od společnosti s úžasnou pověstí Vipack snadno naleznete na našich stránkách nyní v akci. Výhodně teď u nás za 5 914 Kč.
EAN: 5420070232555
Šedý dřevěný noční stolek Vipack Billy
Koupit hned »
Značka: Vipack
5 914

Dětský noční stolek Vipack Billy zaujme svým moderním designem. Korpus z lakovaného MDF, borovicová podnož a zlatě lakovaný detail na podnoži vytváří efektivní propojení moderních materiálů a dodá tak pokoji patřičný styl a unikátnost. Pro svou typickou stylizaci se hodí nejen do moderních skandinávských interiérů, do kterých vnese jemnost a eleganci. Vykouzlete společně s dalšími produkty z řady Billy jedinečnou atmosféru a perfektně vyladěný pokojíček pro vaše ratolesti.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 45,2 cm. Šířka 43,2 cm. Hloubka 40 cm. Korpus Lakované MDF. Podnož Borovicové dřevo. Tloušťka materiálu 1,5 cm. Výška podnože 17 cm. Hmotnost 9 kg. Barva Šedá. Materiál MDF.