Tmavě zelená kovová lavice Fermob Louisiane 200 cm

Lavice Fermob Louisiane se svým nadčasovým tvarem vypadá skvěle jak na zahradě, tak i v parku. Lavice je... více informací »
Tmavě zelená kovová lavice Fermob
Značka: Fermob
17 419 Kč
Koupit hned »
Lavice Fermob Louisiane se svým nadčasovým tvarem vypadá skvěle jak na zahradě, tak i v parku. Lavice je...

Lavice Fermob Louisiane se svým nadčasovým tvarem vypadá skvěle jak na zahradě, tak i v parku. Lavice je vyráběna prvotřídních materiálů a je testována tak, aby splňovala standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá z lavice ideálního společníka.

Pozn.: Možnost výběru konstrukce ze 24 barev dle vzorníku.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Šířka 200 cm. Hloubka 72 cm. Výška 80 cm. Výška sedu 43 cm. Počet míst k sezení 3/4. Hmotnost 36,8 kg. Sedák Lakovaný hliník. Podnož Lakovaný kov. Barva Zelená. Materiál Kov.

Tento akční a ve slevě výrobek Tmavě zelená kovová lavice Fermob Louisiane 200 cm od značky s dlouholetou tradicí Fermob jednoduše můžete najít tady a teď právě se slevou! Pouze nyní za 17 419 Kč.