Scandi Černý keramický konferenční stolek Skyline 130 x 70 cm

Moderní keramický konferenční stolek Skyline zaujme svou jedinečnou kombinací. Obývací pokoj se díky němu promění v útulné... více informací »
Scandi Černý keramický konferenční stolek Skyline 130 x
Značka: Scandi
12 383 Kč
Koupit hned »
Moderní keramický konferenční stolek Skyline zaujme svou jedinečnou kombinací. Obývací pokoj se díky němu promění v útulné...

Moderní keramický konferenční stolek Skyline zaujme svou jedinečnou kombinací. Obývací pokoj se díky němu promění v útulné místo, ze kterého nebudete chtít dobrovolně odejít. Kovová podnož je řešena jedinečným, kříženým způsobem, jenž produkt dostane o stupeň výš. Deska je vyrobena ze sklokeramického materiálu, který zaručí odolnost. Pořiďte si tento originální kus designového nábytku, který ozvláštní i vaší domácnost.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 45 cm. Šířka 130 cm. Hloubka 70 cm. Deska Sklo/Keramika. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Sklo. Materiál Mramor. . .

Zajímavý produkt Scandi Černý keramický konferenční stolek Skyline 130 x 70 cm od skvělého výrobce Scandi k dostání na našich stránkách nyní extra výhodně! Právě lze objednat jen za 12 383 Kč.