Kave Home Bílo žlutý porcelánový talíř LaForma Odalin

Naservírujte své dobroty na stylovém talíři LaForma Odalin a zpestřete tak vaše každodenní či slavnostní stolování. Talíř... více informací »
Kave Home Bílo žlutý porcelánový
Značka: LaForma
246 Kč
Koupit hned »
Naservírujte své dobroty na stylovém talíři LaForma Odalin a zpestřete tak vaše každodenní či slavnostní stolování. Talíř...

Naservírujte své dobroty na stylovém talíři LaForma Odalin a zpestřete tak vaše každodenní či slavnostní stolování. Talíř upoutá vaši pozornost svým atypickým tvarem s nápadným žlutým okrajem. Všechny kousky kolekce Odalin jsou vyrobeny z přírodního minerálu, díky čemuž mají nepatrné rozdílnosti v tónu. Talíř Odalin je vhodný pro mytí v ruce i v myčce a můžete jej vkládat i do mikrovlnné trouby. Dostupný i v decentnějším modrém provedení.

Další parametry: Výška 2,5 cm. Šířka 29 cm. Hloubka 26,5 cm. Talíř Porcelán. Barva Bílá. Barva Žlutá. Materiál Keramika. . . .

Tento oblíbený produkt Kave Home Bílo žlutý porcelánový talíř LaForma Odalin od společnosti s dlouholetou tradicí Kave Home můžete najít aktuálně na webu za výhodné peníze! Akční cena od 246 Kč.