Bílá ratanová zahradní židle Bizzotto Marene

Zahradní židle Bizzotto Marene bude skvělým designovým doplňkem každého balkónu nebo terasy. Konstrukce sedáku je... více informací »
86Bílá ratanová zahradní židle Bizzotto Marene
Značka: Bizzotto
12 663 Kč
Koupit hned »
Zahradní židle Bizzotto Marene bude skvělým designovým doplňkem každého balkónu nebo terasy. Konstrukce sedáku je...

Zahradní židle Bizzotto Marene bude skvělým designovým doplňkem každého balkónu nebo terasy. Konstrukce sedáku je z lakovaného kovu a výplet ze syntetických vláken v bílé barvě, propletených do zajímavého vzoru. Praktickou výhodou židle je podsedák s výplní, která odráží vlhkost a s odnímatelným látkovým potahem ve světle šedé barvě, který má navíc vysokou odolnost proti vlhkosti a slunečnímu záření. Židli Marene tak skutečně oceníte nejen pro její styl, ale i pro její odolné a praktické materiály.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 85,5 cm. Šířka 56 cm. Hloubka 59 cm. Výška sedáku 45 cm. Výška opěradla 65 cm. Konstrukce sedáku Kov. Výplet Syntetický ratan. Čalounění sedáku 100% Acryl. Podnož Masivní teakové dřevo. Barva Bílá.

Výjimečný a žádaný produkt Bílá ratanová zahradní židle Bizzotto Marene od společnosti Bizzotto k dostání v naší online nabídce výhodně. Nabídky od 12 663 Kč.