Žlutá plstěná jídelní židle Tabanda DIAGO s dubovou podnoží

Ručně vyrobená jídelní židle Diago vás svým naturalistickým a originálním designem zaujme již na první pohled. Sedák židle... více informací »
Žlutá plstěná jídelní židle Tabanda DIAGO s
Značka: Tabanda
15 699 Kč
Koupit hned »
Ručně vyrobená jídelní židle Diago vás svým naturalistickým a originálním designem zaujme již na první pohled. Sedák židle...

Ručně vyrobená jídelní židle Diago vás svým naturalistickým a originálním designem zaujme již na první pohled. Sedák židle je inspirován japonskými origami a je polstrovaná také žlutou barvou. Mezi další přednosti židle Diago patří snadná údržba.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 84 cm. Šířka 45 cm. Hloubka 50 cm. Výška sedu 46 cm. Sedák Plsť. Konstrukce Hliník. Podnož Březová překližka, dýha dub. Barva Žlutá. Materiál Látka. Materiál Kov.

Tento výjimečný produkt Žlutá plstěná jídelní židle Tabanda DIAGO s dubovou podnoží od kvalitní společnosti Tabanda jde sehnat aktuálně na našich stránkách se slevou! Aktuálně za super cenu 15 699 Kč.