ElisionDesign

Šedá sametová jídelní židle Richmond Chrissy

Tento velmi oblíbený výrobek Šedá sametová jídelní židle Richmond Chrissy od oblíbené značky se zárukou kvality Richmond jednoduše najdete právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Akční cena 10 948 Kč.
EAN: 8720621659587
Šedá sametová jídelní židle
Koupit hned »
Značka: Richmond
10 948

Výběrem šedé jídelní židle Chrisy od značky Richmond Interiors chybu rozhodně neuděláte. Jednoduché elegantní linie a příjemné sametové čalounění splňují nároky na design i pohodlí při sezení. Kovová černě lakovaná podnož zaručuje pevnou a stabilní konstrukci. Vkusný a decentní design židle vynikne v moderních i klasických domácnostech, ale skvěle se bude vyjímat i v hotelích a jiných komerčních stylových interiérech.

Pozn.: Zobrazené čalounění je Stone 101.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, stáhněte si náš vzorník, popřípadě nás neváhejte kontaktovat.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Další parametry: Výška 86,5 cm. Šířka 64,5 cm. Hloubka 64 cm. Výška sedu 52 cm. Hloubka sedu 46 cm. Šířka sedu 47 cm. Hmotnost 10 kg. Čalounění Samet (100 % PES). Barva Šedá. Materiál Samet.