Bílá látková jídelní židle Richmond Cannon

Tento nejprodávanější výrobek Bílá látková jídelní židle Richmond Cannon od dodavatele s dlouholetou historií Richmond jednoduše můžete pořídit momentálně na webu za báječnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 12 332 Kč. EAN: 8720621662563
Bílá látková jídelní židle Richmond
Značka: Richmond
12 332 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Výběrem bílé jídelní židle Cannon od značky Richmond Interiors chybu rozhodně neuděláte. Elegantní linie a příjemné látkové čalounění splňují nároky na design i pohodlí při sezení. Zlatá kovová podnož zaručuje pevnou a stabilní konstrukci. Vkusný a decentní design židle vynikne v moderních domácnostech, skvěle se ale bude vyjímat také v hotelích a jiných komerčních interiérech.

Pozn.: Zobrazené čalounění je White bouclé 900.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, stáhněte si náš vzorník, popřípadě nás neváhejte kontaktovat.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Další parametry: Výška 84 cm. Šířka 50 cm. Hloubka 62 cm. Výška sedu 50 cm. Šířka sedu 50 cm. Hloubka sedu 44 cm. Hmotnost 10 kg. Čalounění Látka (100% PES). Podnož Zlatě lakovaný kov. Látka White bouclé 900.