Hoorns Tmavě zelený sametový modul Twilight

Nadčasový modul Twilight s čalouněním ze sametové látky v tmavě zelené barvě splňuje i ty nejpřísnější nároky na... více informací »
Hoorns Tmavě zelený sametový
Značka: Hoorns
13 779 Kč
Koupit hned »
Nadčasový modul Twilight s čalouněním ze sametové látky v tmavě zelené barvě splňuje i ty nejpřísnější nároky na...

Nadčasový modul Twilight s čalouněním ze sametové látky v tmavě zelené barvě splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Jeho robustní provedení inspirované retrem zaručí, že se modul stane dominantou každého interiéru, zatímco pohodlný sedák zajistí to nejvyšší pohodlí při sezení. Praktickou vlastností modulu Twilight je možnost seskládání více modulů a vytvoření tak jedinečné pohovky. Lze jej použít také jako prodlužovací prvek pro čtyřmístnou pohovku a rohovou pohovku Twilight. Zamilujte si jedinečný styl modulu Twilight a dejte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Výška 77 cm. Šířka 79 cm. Hloubka 93 cm. Výška sedu 45 cm. Hloubka sedu 63 cm. Čalounění Sametová látka (100 % PES). Podnož Lakované březové dřevo. Barva Zelená. Materiál Samet. .

Kvalitní a žádaný produkt Hoorns Tmavě zelený sametový modul Twilight od přední společnosti Hoorns je k získání právě nyní na našich stránkách opravdu výhodně! Výhodně za cenu 13 779 Kč.