Zelený přehoz Tiseco Home Studio Horsestitch, 130 x 170 cm

Není nad to se zachumlat do měkoučké deky, která vás obejme a ukonejší po dlouhém náročném dni. Mějte ji stále po ruce na... více informací »
Zelený přehoz Tiseco Home
749 Kč
Koupit hned »
Není nad to se zachumlat do měkoučké deky, která vás obejme a ukonejší po dlouhém náročném dni. Mějte ji stále po ruce na...

Není nad to se zachumlat do měkoučké deky, která vás obejme a ukonejší po dlouhém náročném dni. Mějte ji stále po ruce na pohovce nebo ji použijte jako stylový přehoz přes postel. Při mrazivých zimních nocích se bude hodit i jako přídavná přikrývka.

O značce:

Společnost Tiseco byla založena již v roce 1946. Vášeň pro tkaní se stala belgické rodině Degrootových osudnou. Z původní výroby kapesníků a utěrek po pár desítkách let expandovala na trh s domácím textilem a výrazně rozšířila svůj sortiment. Stále klade důraz na kvalitu, řemeslnou výrobu i inovaci. Podporuje udržitelnost životního prostředí a lidská práva, v továrnách nenajdete tedy škodlivé látky, ani nespokojené zaměstnance.

Tento unikátní produkt Zelený přehoz Tiseco Home Studio můžete nakoupit teď tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii deky! Máme pro vás ještě další produkty z této známé kategorie za skvělou cenu! Přední dodavatel Tiseco Home Studio dlouhodobě vyrábí vynikající výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Exkluzivní produkt Zelený přehoz Tiseco Home Studio Horsestitch, 130 x 170 cm od našeho výrobce Tiseco Home Studio lze zakoupit online za příznivou cenu. Nyní můžete mít za 749 Kč.