Zelená skleněná váza Bloomingville Eloi, výška 21 cm

Dekorace a doplňky v přírodních materiálech i barvách, tu a tam oživené ručně dekorovanými motivy vnesou do vašeho domova harmonii i hřejivost. Se... více informací »
Zelená skleněná váza Bloomingville Eloi
Značka: Bloomingville
1 290 Kč
Koupit hned »
Dekorace a doplňky v přírodních materiálech i barvách, tu a tam oživené ručně dekorovanými motivy vnesou do vašeho domova harmonii i hřejivost. Se...

Dekorace a doplňky v přírodních materiálech i barvách, tu a tam oživené ručně dekorovanými motivy vnesou do vašeho domova harmonii i hřejivost. Se stylovou vázou navíc během okamžiku oživíte jídelní i odkládací stůl nebo parapet.

Dánskou značku Bloomingville jsme si zamilovali pro její vytříbený cit pro jednoduchou, ale neotřelou estetiku inspirovanou skandinávským stylem.

Poznámka: Vzhledem k ruční výrobě a vlastnostem glazury se může barva mírně lišit od obrázku.

Unikátní a oblíbený produkt jde koupit bez obtíží u nás v sekci vázy! Připravili jsme pro vás akční produkty z této populární kategorie ve výhodné akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více. U nás najdete více skvělých kousků značky Bloomingville. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Zelená skleněná váza Bloomingville Eloi, výška 21 cm od značky s dlouholetou historií Bloomingville najdete v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně v akci od 1 290 Kč.