Zelená manšestrová postel s roštem a úložným prostorem Meise Möbel Mattis Cord, 140 x 200 cm

Vybavte si ložnici touto dvoulůžkovou postelí Mattis Cord od značky Meise Möbel. Postel je polstrovaná, má strukturovaný povrch,... více informací »
Zelená manšestrová postel s roštem a
Značka: Meise Möbel
27 990 Kč
Koupit hned »
Vybavte si ložnici touto dvoulůžkovou postelí Mattis Cord od značky Meise Möbel. Postel je polstrovaná, má strukturovaný povrch,...

Vybavte si ložnici touto dvoulůžkovou postelí Mattis Cord od značky Meise Möbel. Postel je polstrovaná, má strukturovaný povrch, vysoké čelo a jemně zkosené nohy z masivního dubu. Díky tomu přinese do vašeho interiéru špetku skandinávského stylu. Postel má navíc i rošt a úložný prostor, do kterého můžete schovat třeba náhradní přikrývku.

Poznámka: Matrace nejsou součástí balení.

Velmi oblíbený produkt Zelená manšestrová postel s roštem a úložným prostorem dostanete taky tady a teď na našich stránkách v populární sekci dvoulůžkové manželské postele. Najděte si skvělé zboží z této rubriky za příznivou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také více kvalitních produktů od dodavatele Meise Möbel. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový výrobek Zelená manšestrová postel s roštem a úložným prostorem Meise Möbel Mattis Cord, 140 x 200 cm od značky s dobrým jménem Meise Möbel lze zakoupit právě zde extra výhodně. Výhodně za super cenu 27 990 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,