ElisionDesign

Světle zelená plastová zahradní židle HOUE Click II. s područkami

Tento kvalitní a žádaný kus Světle zelená plastová zahradní židle HOUE Click II. s područkami od značky s dlouholetou historií Houe máte možnost najít zde opravdu výhodně! V akci za 6 575 Kč.
EAN: 5714098003779
Světle zelená plastová zahradní židle HOUE
Koupit hned »
Značka: Houe
6 575

Zahradní židle HOUE Click II. zaujme svým moderním vzhledem. Židle Click klade důraz na moderní severský styl, díky čemuž zaujme na první pohled. Pohodlný sedák z plastových lamel, kovová podnož a praktické bambusové područky společně tvoří unikátní kousek nábytku, který vás osloví. Díky prodloužené délce zádové opěrky nabízí židle ještě větší míru pohodlí. Moderní design a osobitý výraz zdůrazňují celkovou podstatu židle. Židle je vhodná do exteriérového prostředí.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 92,5 cm. Šířka 60,5 cm. Hloubka 57 cm. Výška sedu 44,5 cm. Sedák Plastové lamely. Područky Bambus. Podnož Lakovaná ocel. Hmotnost 8 kg. Stohovatelnost Ano. Rozměr balíku 66x62x99 cm.