Bílo zlaté závěsné světlo Hübsch Loun 83 cm

Závěsné světlo Loun si oblíbíte při prvním pohledu díky stylovému a elegantnímu vzhledu. Závěsná konstrukce do tvaru kapky... více informací »
Bílo zlaté závěsné světlo
Značka: Hübsch
5 222 Kč
Koupit hned »
Závěsné světlo Loun si oblíbíte při prvním pohledu díky stylovému a elegantnímu vzhledu. Závěsná konstrukce do tvaru kapky...

Závěsné světlo Loun si oblíbíte při prvním pohledu díky stylovému a elegantnímu vzhledu. Závěsná konstrukce do tvaru kapky je vyrobená ze zlatě lakovaného kovu a působí jemně a elegantně. Do kapky je vložené matné, bílé stínidlo ve tvaru koule. Společně tvoří designový celek hodící se do stylových, moderních interiérů. Žárovka není součástí balení.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 83 cm. Šířka 30 cm. Hloubka 30 cm. Stínidlo Mléčné sklo. Zavěšení Lakovaný kov. Světelný zdroj 1x E27 max. 60W. Délka napájecího kabelu 120 cm. Barva Bílá. Barva Zlatá. Materiál Kov.

Tento akční produkt Bílo zlaté závěsné světlo Hübsch Loun 83 cm od této skvělé značky Hübsch lze zakoupit aktuálně na našich stránkách v bezva akci. Momentálně k dispozici za 5 222 Kč.