Miloo Home Ratanové zahradní závěsné křeslo Miloo Cocoon De Luxe

Tento kvalitní kus Miloo Home Ratanové zahradní závěsné křeslo Miloo Cocoon De Luxe od společnosti Miloo Home jde sehnat zrovna dnes až neuvěřitelně levně. Nabídky již od 18 900 Kč. EAN: ML12628
Miloo Home Ratanové zahradní
Značka: Miloo Home
18 900 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Závěsné křeslo Cocoon De Luxe je esencí relaxace, odpočinku a blaženosti. Skvěle se uplatní na zahradě, terase nebo balkónu. Můžete ho pozvat i do uzavřených místností. Tento zahradní kousek nábytku bude také zajímavým doplňkem obývacího pokoje, ložnice a dokonce i domácí pracovny. Křeslo je vyrobené z ekoratanu, doplněné o béžový nadýchaný sedací polštářZahradní závěsné křeslo Cocoon De Luxe je nejen designové, ale především zaručí maximální pohodlí. Při posezení v něm si odpočinete, zklidníte se a zapomenete na každodenní strasti a starosti. Závěsné křeslo Cocoon také poskytne pohodlné místo pro čtení knih, poslech hudby, surfování na webu i práci na notebooku. Křeslo je vyrobeno z kvalitních materiálů, odolává povětrnostním vlivům jako je déšť, UV záření. Materiály také vykazují vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Navíc se snadno čistí a udržují.

Pozn.: Ekoratan je obměna technoratanu ale na vyšší úrovni a především s větší životností. Jde o syntetické vlákno, které je téměř k nerozeznání od přírodního ratanu (na rozdíl od technoratnu, který je z plastu). Ekoratan v sobě spojuje vlastnosti přírodního ratanu a technoratanu v té nejlepší podobě, jelikož odolnost vůči povětrnostním vlivům je daleko větší než u obou zmiňovaných materiálů. 

Pozor.: V případě nepotřeby, doporučujeme zahradní nábytek přikrývat.

Další parametry: Výška 195 cm. Šířka 73 cm. Hloubka 110 cm. Konstrukce Lakovaný kov. Výplet Ekoratan. Sedák Látka. Odolnost Voda, UV záření. Hmotnost 36,5 kg. Max. nosnost 180 kg. Barva Béžová.