Teaková zahradní polohovací židle Bizzotto Marylou s područkami

Teakovou zahradní židli Bizzotto Marylou si oblíbíte pro její decentní a univerzální design. Přírodní materiál teakového... více informací »
Teaková zahradní polohovací židle
Značka: Bizzotto
12 496 Kč
Koupit hned »
Teakovou zahradní židli Bizzotto Marylou si oblíbíte pro její decentní a univerzální design. Přírodní materiál teakového...

Teakovou zahradní židli Bizzotto Marylou si oblíbíte pro její decentní a univerzální design. Přírodní materiál teakového dřeva působí příjemným a vzdušným dojmem. Pohodlnější sezení zaručí dřevěné područky a možnost polohovatelného opěradla zad. Skvěle se hodí do každé zahrady, altánu a celkově venkovního prostředí.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 109 cm. Šířka 61,5 cm. Hloubka 64 cm. Výška sedáku 45 cm. Výška područek 67 cm. Sedák Teakové dřevo. Podnož Teakové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. .

Tento kvalitní a žádaný výrobek Teaková zahradní polohovací židle Bizzotto Marylou s područkami od populární značky Bizzotto pohodlně dostanete tady nyní levně. Akční ceny od 12 496 Kč.