ElisionDesign

Petrolejově modré plastové zahradní lounge křeslo HOUE Click

Unikátní a oblíbený produkt Petrolejově modré plastové zahradní lounge křeslo HOUE Click od známé značky Houe pohodlně nakoupíte tady extra se slevou. Ceny od 10 539 Kč.
EAN: 5714098003588
Petrolejově modré plastové zahradní lounge
Koupit hned »
Značka: Houe
10 539

Zahradní lounge křeslo HOUE Click zaujme svým moderním vzhledem. Křeslo Click klade důraz na moderní severský styl, díky čemuž zaujme na první pohled. Pohodlný sedák z plastových lamel, kovová podnož a bambusové područky společně tvoří unikátní kousek nábytku, který vás osloví. Moderní design a osobitý výraz zdůrazňují celkovou podstatu křesla. Křeslo je vhodné do exteriérového prostředí. Dopřejte si maximální komfort a odpočinek ve společnosti křesla HOUE Click.

Pozn.: Interiérová fotografie je ilustrační, vyobrazená barva křesla neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva křesla je petrolejově modrá.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 95,5 cm. Šířka 63 cm. Hloubka 90 cm. Výška sedu 37,5 cm. Hmotnost 11 kg. Sedák Plastové lamely. Podnož Lakovaná ocel. Područky Bambus. Rozměr balíku 122×64,5×85 cm. Designér Henrik Pedersen.