Zahradní konferenční stolek WOOOD Dean, ø 80 cm

Tento zajímavý hliněný konferenční stolek WOOOD Dean vnese styl na terasu či balkón. Stolek je ošetřen voděodolným tmelem a lakem, a proto je... více informací »
Zahradní konferenční stolek WOOOD Dean
Značka: WOOOD
8 990 Kč
Koupit hned »
Tento zajímavý hliněný konferenční stolek WOOOD Dean vnese styl na terasu či balkón. Stolek je ošetřen voděodolným tmelem a lakem, a proto je...

Tento zajímavý hliněný konferenční stolek WOOOD Dean vnese styl na terasu či balkón. Stolek je ošetřen voděodolným tmelem a lakem, a proto je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

Vláknitá hlína, ze které je stolek vyroben, je barvený materiál s otevřenou strukturou. Pokud je nábytek ponechán celoročně venku a neprovádí se žádná údržba, může dojít k poškození jeho krycí vrstvy. Předcházejte tedy vyblednutí nebo skvrnám a chraňte tento nábytek před deštěm a noční vlhkostí po celý rok. Zároveň tento nábytek nejlépe vyčistíte měkkým kartáčkem a mýdlovou vodou, čímž jednoduše odstraníte skvrny a zabráníte trvalému poškození.


Tento velmi žádaný produkt Zahradní konferenční stolek WOOOD Dean, ø 80 cm můžete dostat teď tady na našich stránkách umístěný v kategorii zahradní odkládací stolky. Nyní můžete koupit jiné výrobky z této kategorie snadno online! Přední výrobce WOOOD pro své zákazníky nabízí vynikající sortiment Vždyť to vidíte sami.

Unikátní a oblíbený produkt Zahradní konferenční stolek WOOOD Dean, ø 80 cm od dodavatele se skvělou pověstí WOOOD jednoduše můžete najít bezpečně online za parádní cenu! Momentálně k dispozici za 8 990 Kč.