House Doctor Masivní mangové zahradní lehátko Basti

Ojedinělý a jedinečný kus nábytku pro vaši dokonalou zahradu či terasu. To je zahradní lehátko Basti. Celé je vyrobené z... více informací »
House Doctor Masivní mangové zahradní
Značka: House Doctor
34 291 Kč
Koupit hned »
Ojedinělý a jedinečný kus nábytku pro vaši dokonalou zahradu či terasu. To je zahradní lehátko Basti. Celé je vyrobené z...

Ojedinělý a jedinečný kus nábytku pro vaši dokonalou zahradu či terasu. To je zahradní lehátko Basti. Celé je vyrobené z masivního mangového dřeva a má zajímavý prohnutý tvar. Díky masivnímu dřevu je lehátko velmi bytelné. Stane se vaším věrným společníkem při každé chvilce relaxu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 49,5 cm. Šířka 193 cm. Hloubka 70 cm. Konstrukce Mangové dřevo. Podnož Mangové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . . .

Tento velmi oblíbený produkt House Doctor Masivní mangové zahradní lehátko Basti od odblíbeného výrobce House Doctor je k dostání na našich stránkách za outletovou cenu! Levně za 34 291 Kč.