ElisionDesign

Černý dubový rozkládací jídelní stůl Windsor & Co Bodil 130-230 x 130 cm

Tento skvělý kus Černý dubový rozkládací jídelní stůl Windsor & Co Bodil 130-230 x 130 cm od značky s dlouholetou tradicí Windsor & Co je k dispozici právě teď u nás za příznivou cenu! Teď v akci 31 821 Kč.
EAN: 5903614417613
Černý dubový rozkládací jídelní stůl Windsor & Co
Koupit hned »
Značka: Windsor & Co
31 821

Jídelní stůl Windsor & Co Bodil zaplaví váš interiér luxusem a jedinečným designem. Vysoká deska z dubové dýhy je doplněna o masivní dubovou podnož, která je designově překřížená a dodává tak stolu osobitost. Příjemnou vlastností je možnost stůl rozložit až na 230 cm, díky čemuž pohodlně usadíte až 8 hostů. Stůl se skvěle hodí do moderních interiérů s prvky elegance. Stůl se díky svým vlastnostem hodí také do komerčních prostor jako jsou restaurační zařízení či hotely.

Péče a čištění: Používejte navlhčené hadříky se studenou vodou, abyste zabránili růstu plísní. Nejlepší je otřít stůl do sucha. Vyhněte se drsným houbičkám nebo čistícím prostředkům, které nejsou vhodné pro dřevěné povrchy. Mohly by nevratně poškodit povrch. Dřevo je materiál citlivý na vysoké teploty. Vystavení tomuto faktoru může způsobit praskání dřeva, proto neumisťujte dřevěný nábytek do blízkosti zdrojů tepla, jako jsou krby nebo radiátory. Také chraňte stůl prostíráním před horkými nápoji a jídly. 

Pozn.: V naší nabídce informujeme, že dýha jako přírodní materiál může v různé míře absorbovat lak, což může být příčinou mírně odlišného odstínu.

Další parametry: Výška 76 cm. Průměr 130 cm. Max. nosnost 100 kg. Deska Dubová dýha. Podnož Dubové dřevo. Hmotnost 85 kg. Šířka po rozložení 230 cm. Hloubka po rozložení 130 cm. Tloušťka desky 40 mm. Výška podnože 72 cm.