ElisionDesign

Bílý nástěnný vyklápěcí stůl Woodman Brenta

Hodně prodávaný kousek Bílý nástěnný vyklápěcí stůl Woodman Brenta od společnosti s dlouholetou tradicí Woodman máte možnost najít ještě dnes za výborné peníze! Cenově vychází na 5 990 Kč. EAN: AF567557586
Bílý nástěnný vyklápěcí stůl Woodman
Koupit hned »
Značka: Woodman
5 990
Popis produktu

Pokud v bojujete s místem a ve svém interiéru šetříte každý centimetr, je pro vás stůl Brenta ideálním řešením. Stolek visí na zdi a v zavřené poloze nezabírá víc místa než třeba obyčejný obraz, po vyklopení však zastane roli plnohodnotného místa pro práci i kreativní tvoření.

Vnější rám je vyroben z masivního dubového dřeva (34 x 34 cm) s transparentní politurou. Zadní část tvoří ocelová plocha s vrstvou termoplastické barvy. Vyklápěcí dvířka jsou opatřena tlumiči pro hladké otevírání i zavírání.
Tento kouske je připraven k navrtání do stěny. Potřebné upevňovací doplňky je však nutno dokoupit zvlášť.

Nábytek Woodman je ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní design s klasikou a tradicí. Za jeho návrhem stojí designér Leonhard Pfeifer, jehož tatínek vlastnil obchod s antik nábytkem. A asi právě to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí minimalisticky, stejně do nábytku vkládá lehký retro nádech.