Hoorns Teakový odkládací stolek Victor 45 x 35 cm

Designový odkládací stolek Victor zaujme svým industriálním designem. Masivní deska z recyklovaného teakového dřeva a kovová... více informací »
Hoorns Teakový odkládací stolek
Značka: Hoorns
3 863 Kč
Koupit hned »
Designový odkládací stolek Victor zaujme svým industriálním designem. Masivní deska z recyklovaného teakového dřeva a kovová...

Designový odkládací stolek Victor zaujme svým industriálním designem. Masivní deska z recyklovaného teakového dřeva a kovová konstrukce vytváří atraktivní kontrast, díky kterému se stolek snadno stane poutačem ve vašem interiéru. Díky přírodnímu dřevu může být barevně odlišný, což dodává stolku jedinečnost a originalitu. Dolaďte svůj interiér i dalšími designovými kousky z řady Victor.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů můžou nastat různé barevné odchylky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 55 cm. Šířka 45 cm. Hloubka 35 cm. Deska Recyklované teak. dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. . . .

Žádaný kus Hoorns Teakový odkládací stolek Victor 45 x 35 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Hoorns seženete na našich stránkách za extra cenu. Právě nyní za skvělou cenu 3 863 Kč.