Hoorns Šedo hnědá sametová třímístná pohovka Twilight 230 cm

Nadčasová třímístná pohovka Twilight s čalouněním ze sametové látky splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design.... více informací »
Hoorns Šedo hnědá sametová třímístná pohovka Twilight 230
Značka: Hoorns
37 138 Kč
Koupit hned »
Nadčasová třímístná pohovka Twilight s čalouněním ze sametové látky splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design....

Nadčasová třímístná pohovka Twilight s čalouněním ze sametové látky splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Její robustní provedení inspirované retrem zaručí, že se pohovka stane dominantou každého interiéru, zatímco pohodlný sedák zajistí to nejvyšší pohodlí při sezení. Zamilujte si jedinečný styl pohovky Twilight a dejte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Výška 77 cm. Šířka 230 cm. Hloubka 93 cm. Výška sedu 45 cm. Hloubka sedu 63 cm. Čalounění Sametová látka (100 % PES). Podnož Lakované březové dřevo. Barva Hnědá. Barva Šedá. Materiál Samet.

Hodně prodávaný kousek Hoorns Šedo hnědá sametová třímístná pohovka Twilight 230 cm od společnosti s úžasnou pověstí Hoorns snadno můžete pořídit u nás teď napořád výhodně! Ceny od 37 138 Kč.