Kave Home Sada tří porcelánových bílých misek LaForma Pierina

Sada tří misek LaForma Pierina se stane ideálním nosičem všech vašich oblíbených předkrmů a dobrot. Zaujme vás především... více informací »
Kave Home Sada tří porcelánových bílých misek
Značka: LaForma
387 Kč
Koupit hned »
Sada tří misek LaForma Pierina se stane ideálním nosičem všech vašich oblíbených předkrmů a dobrot. Zaujme vás především...

Sada tří misek LaForma Pierina se stane ideálním nosičem všech vašich oblíbených předkrmů a dobrot. Zaujme vás především svým minimalistickým a elegantním tvarem a společně s dalšími kousky řady Pierina bude tvořit základ vaší kuchyně. Hodí se do jakýchkoliv interiérů kvůli svému nadčasovému vzhledu, bílé barvě a lesklé glazuře. Je vhodná do myčky i mikrovlnné trouby. Využijete ji především na vašich rodinných oslavách a sešlostech. Obstarejte si celou řadu Pierina do vaší domácnosti.

Další parametry: Výška 3,2/3,2/3,5 cm. Šířka 20,5/14/8,9 cm. Hloubka 12,2/11/8,9 cm. Miska Keramika. Hmotnost 0,42 kg. Barva Bílá. Materiál Keramika. . . .

Povedený produkt Kave Home Sada tří porcelánových bílých misek LaForma Pierina od výrobce s dobrým jménem Kave Home je dostupný tady nyní extra se slevou! Právě nyní za 387 Kč.