Porto Deco Zelený mramorový toaletní stolek Baronet 120×40 cm se stříbrnou podnoží

Stylový toaletní stolek Baronet bude krásným i praktickým doplňkem vašeho domova. Deska stolku je vyrobená ze zeleného mramoru,... více informací »
Porto Deco Zelený mramorový
Značka: Porto Deco
21 089 Kč
Koupit hned »
Stylový toaletní stolek Baronet bude krásným i praktickým doplňkem vašeho domova. Deska stolku je vyrobená ze zeleného mramoru,...

Stylový toaletní stolek Baronet bude krásným i praktickým doplňkem vašeho domova. Deska stolku je vyrobená ze zeleného mramoru, který působí moderním dojmem. Podnož je lakovaná chromovou barvou. Baronet se skvěle hodí do moderních vstupních hal, předsíní nebo obývacích pokojů pro odkládaní nejrůznějších předmětů či vystavení dekorací.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 76 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 40 cm. Deska Zelený mramor. Podnož Lakovaný kov (chrom). Barva Zelená. Materiál Mramor. . . .

Kvalitní a žádaný kousek Porto Deco Zelený mramorový toaletní stolek Baronet 120x40 cm se stříbrnou podnoží od dodavatele se skvělou pověstí Porto Deco lze získat zde teď právě za nejnižší cenu! Nyní pořídíte za 21 089 Kč.