Tmavě šedé sametové křeslo Ghado Shel

Pokud toužíte po zajímavém a skutečně kvalitním křesle do vašeho obývacího pokoje či hotelu, doporučujeme vám křeslo Shel... více informací »
Tmavě šedé sametové křeslo Ghado
Značka: Ghado
10 250 Kč
Koupit hned »
Pokud toužíte po zajímavém a skutečně kvalitním křesle do vašeho obývacího pokoje či hotelu, doporučujeme vám křeslo Shel...

Pokud toužíte po zajímavém a skutečně kvalitním křesle do vašeho obývacího pokoje či hotelu, doporučujeme vám křeslo Shel od značky Ghado. Křeslo se  skvěle hodí do menších bytů či prostor. O kvalitě křesla Shel vás přesvědčí dřevěná konstrukce i martindale čalounění 100 000 s velvet touch. V každém prostoru vynikne hlavně díky efektnímu svislému prošívání v zádech a loketní opěrce. Pohovka skvěle zapadne do moderních i klasičtějších interiérů a bude souznít s podnožkou či pohovkou ze stejné řady.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Šířka 110 cm. Hloubka 95 cm. Výška 78 cm. Výška sedu 47 cm. Hloubka sedu 61 cm. Šířka sedu 60 cm. Výška područek 63 cm. Výška podnože 15 cm. Gramáž 300 g/m2. Otěruvzdornost 100 000 Martindale.

Žádaný výrobek Tmavě šedé sametové křeslo Ghado Shel od společnosti s úžasnou pověstí Ghado je k dostání právě nyní na našich stránkách téměř zdarma. Nyní za 10 250 Kč.