Tmavě modrá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem ProSpánek Leda, 160 x 200 cm

Koupí postele s roštem trefíte 2 mouchy 1 ranou a už zbývá jen vybrat pohodlnou matraci. Součástí balení jsou 2 kusy... více informací »
Tmavě modrá dvoulůžková postel s roštem a úložným
Značka: ProSpánek
19 490 Kč
Koupit hned »
Koupí postele s roštem trefíte 2 mouchy 1 ranou a už zbývá jen vybrat pohodlnou matraci. Součástí balení jsou 2 kusy...

Koupí postele s roštem trefíte 2 mouchy 1 ranou a už zbývá jen vybrat pohodlnou matraci.

Součástí balení jsou 2 kusy dřevěných a 2 kusy kovových nohou, abyste si mohli vybrat a postel sladili podle svých představ. Čelo postele jde až k zemi. Navíc v rozích úložného prostoru postele jsou průduchy s plastovými záslepkami, kterými lze regulovat odvětrávání.


Kvalitní a velmi žádaný produkt Tmavě modrá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem ProSpánek Leda, 160 x 200 cm lze koupit již dnes tady u nás zařazený v kategorii dvoulůžkové manželské postele. Nyní můžete koupit unikátní produkty ve zmíněné kategorii za super peníze! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží značky ProSpánek. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka ProSpánek svým zákazníkům dodává kvalitní produkty. Podívejte se sami.

Vysoce kvalitní produkt Tmavě modrá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem ProSpánek Leda, 160 x 200 cm od této skvělé značky ProSpánek jde nakoupit aktuálně skutečně výhodně! Aktuálně za super cenu 19 490 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,