Tmavě modrá dvoulůžková postel Mazzini Sofas Lotus, 160 x 200 cm

Postel Lotus od značky Mazzini Beds vás zaujme svým moderním designem s vysokým čelem. Nohy z bukového dřeva komplimentují celému... více informací »
Tmavě modrá dvoulůžková postel Mazzini Sofas Lotus
Značka: Mazzini Beds
27 900 Kč
Koupit hned »
Postel Lotus od značky Mazzini Beds vás zaujme svým moderním designem s vysokým čelem. Nohy z bukového dřeva komplimentují celému...

Postel Lotus od značky Mazzini Beds vás zaujme svým moderním designem s vysokým čelem. Nohy z bukového dřeva komplimentují celému vzhledu a ve vašem interiéru se rozhodně neztratí. Postel je dodávána s roštem i matrací. Na spací ploše 160 x 200 cm už vám tedy nebude nic scházet a budete si moci užít kvalitní spánek.

Kvalitní výrobek Tmavě modrá dvoulůžková postel Mazzini Sofas Lotus, máte možnost najít nyní tady na stránkách v kategorii dvoulůžkové manželské postele! Vyberte si ještě podobné zboží ve zmiňované sekci za internetové ceny. Přední dodavatel Mazzini Beds má k dispozici špičkový sortiment

Ve slevě kousek Tmavě modrá dvoulůžková postel Mazzini Sofas Lotus, 160 x 200 cm od skvělé a známé značky Mazzini Beds jednoduše pořídíte teď za výprodejovou cenu. Ve skvělé akci za 27 900 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,