Skleněné závěsné světlo Hübsch Floter 40 cm

Originální závěsné světlo Floter je tím vhodným světlem do moderních interiérů se zajímavými materiály. Kombinace zlatě... více informací »
Skleněné závěsné světlo Hübsch Floter
Značka: Hübsch
5 065 Kč
Koupit hned »
Originální závěsné světlo Floter je tím vhodným světlem do moderních interiérů se zajímavými materiály. Kombinace zlatě...

Originální závěsné světlo Floter je tím vhodným světlem do moderních interiérů se zajímavými materiály. Kombinace zlatě lakovaných prvků na zavěšení spolu se zajímavým stínidlem zaujme každého hned na první pohled. Stínidlo připomínající jablko je vyrobené ze skla s povrchovou úpravou mosazného vzhledu. Žárovka není součástí balení.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 40 cm. Průměr 40 cm. Zavěšení Lakovaný kov. Stínidlo Galvanické sklo. Světelný zdroj 1x E27 max. 40W. Barva Šedá. Barva Transparentní. Materiál Sklo. . .

Velmi prodávaný produkt Skleněné závěsné světlo Hübsch Floter 40 cm od dodavatele se skvělou pověstí Hübsch najdete zde za báječnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 5 065 Kč.