Světle šedá látková třímístná rozkládací pohovka Ghado Melow 250 cm

Tento akční a ve slevě produkt Světle šedá látková třímístná rozkládací pohovka Ghado Melow 250 cm od spolehlivého výrobce Ghado lze nakoupit v naší online nabídce výhodně! Akční cena od 27 068 Kč. EAN: GHADO-MELOW-121D-3
Světle šedá látková třímístná rozkládací pohovka Ghado Melow 250
Značka: Ghado
27 068 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Ghado Melow je třímístná pohovka, která odvážně a čerstvě reinterpretuje moderní koncept. Pohovka Melow nabízí kubické, geometrické tvary, které budí dojem měkkosti a pohodlí. Dobře zvolené prvky a masivní proporce sedáku a opěradla jsou harmonicky vyvážené, aby vytvořily nejen perfektní místo k sezení, ale také příležitostné lůžko – jak pro malé, tak pro velké interiéry. Pohovka je čalouněná příjemnou odolnou látkou ve světle šedém odstínu, která zvyšuje komfort a celkový design pohovky o úroveň výš. Příjemným bonusem jsou elegantní polštářky, které doladí pohovku k dokonalosti. Tato pohovka bude ideální pro průmyslové a moderní obytné prostory, ale také pro komerční prostory.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Další parametry: Šířka 250 cm. Hloubka 105 cm. Výška 95 cm. Šířka sedu 200 cm. Hloubka sedu 60 cm. Výška sedu 46 cm. Výška područek 58 cm. Výška podnože 4 cm. Hmotnost 100 kg. Martindale 80.000.