Světle modrá látková třímístná rozkládací pohovka Ghado Melow 250 cm

Kvalitní a levný produkt Světle modrá látková třímístná rozkládací pohovka Ghado Melow 250 cm od dodavatele kvalitních produktů Ghado máte možnost získat na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci! Akční cena od 27 068 Kč. EAN: GHADO-MELOW-130D-3
Světle modrá látková třímístná rozkládací
Značka: Ghado
27 068 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Ghado Melow je třímístná pohovka, která odvážně a čerstvě reinterpretuje moderní koncept. Pohovka Melow nabízí kubické, geometrické tvary, které budí dojem měkkosti a pohodlí. Dobře zvolené prvky a masivní proporce sedáku a opěradla jsou harmonicky vyvážené, aby vytvořily nejen perfektní místo k sezení, ale také příležitostné lůžko – jak pro malé, tak pro velké interiéry. Pohovka je čalouněná příjemnou odolnou látkou ve světle modrém odstínu, která zvyšuje komfort a celkový design pohovky o úroveň výš. Příjemným bonusem jsou elegantní polštářky, které doladí pohovku k dokonalosti. Tato pohovka bude ideální pro průmyslové a moderní obytné prostory, ale také pro komerční prostory.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Další parametry: Šířka 250 cm. Hloubka 105 cm. Výška 95 cm. Šířka sedu 200 cm. Hloubka sedu 60 cm. Výška sedu 46 cm. Výška područek 58 cm. Výška podnože 4 cm. Hmotnost 100 kg. Martindale 90.000.