Marbet Style Šedé látkové křeslo Marbet TULO s dubovou podnoží

Jednoduchost, styl a skandinávský design - to je křeslo Marbet Tulo. Čalouněný sedák, kterému dominují jemné linie, je zárukou... více informací »
Marbet Style Šedé látkové křeslo
Značka: Marbet Style
8 918 Kč
Koupit hned »
Jednoduchost, styl a skandinávský design - to je křeslo Marbet Tulo. Čalouněný sedák, kterému dominují jemné linie, je zárukou...

Jednoduchost, styl a skandinávský design – to je křeslo Marbet Tulo. Čalouněný sedák, kterému dominují jemné linie, je zárukou vysokého komfortu. Dřevěná podnož dodává výrobku vzdušnost a je možné dodání v provedení –  přírodní buk, přírodní dub, bílá, černá, šedá. Díky nadčasovému vzhledu je křeslo Marbet Tulo vhodným doplňkem do soukromého i veřejného prostoru, kde jistě oceníte stylovost a pohodlí tohoto posezení. Vyobrazené křeslo je čalouněno v látce BASEL B96 dle vzorníku.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Pozn.: Možnost dodání ve vlastní potahové látce. Cena se liší ve výběru látky.

Pozn.: Uvedená cena je cena za základní skupinu čalounění kat. 0. 

Možnost podnože – Černá RAL 9005, Bílá RAL 9003, Alu RAL 9006, Bukové dřevo, Dubové dřevo. 

Pozn.: podmínky zakázkové výroby viz Obchodní podmínky.

Další parametry: Výška 81 cm. Šířka 70 cm. Hloubka 62 cm. Výška sedu 47 cm. Šířka sedu 45 cm. Hloubka sedu 45 cm. Čalounění BASEL B96. Složení 100 % polyester. Podnož Dub. Martindale > 100.000.

Vysoce kvalitní výrobek Marbet Style Šedé látkové křeslo Marbet TULO s dubovou podnoží od dodavatele s dobrým jménem Marbet Style lze získat aktuálně na našich stránkách výhodně. Cena od 8 918 Kč.